Поспішайте побачити!!!

Вперше на арені Криворізького державного цирку з 25 січня по 23 лютого відбудеться прем’єра шоу-програми «Варадеро» за участю відомого та талановитого клоуна, лауреата міжнародних фестивалів циркового мистецтва у Франції, Італії – Альфреда Родрігеза (Центральна Америка). Цей клоун – родзинка шоу. Він не просто жартує, а глядач сміється до кольок, він ще вас здивує супер-номером «Жонглювання зі шляпами». Такого Україна ще не бачила.

  • У програмі глядач побачить атракціон “Strong Women” – єдина у світі цирку дівчина-богатир Вікторія Ільченко, призер міжнародного фестивалю «Цирк Медрано» (Франція). Глядач буде у захваті. Ця дівчина з сімейної династії підкорила усіх своїми фізичними здібностями. Вона на очах у глядачів тримає ногами легковий автомобіль, що важить майже 2 тони та крутить великими 6-метровими брусами. Це треба побачити.
  • Програма запам’ятається режисерськими постановочними номерами. Це «Пірати Карибського моря» - акробати на гойдалках, срібні призери міжнародного циркового фестивалю GOLDEN CARLу Ризі та срібні призери циркового фестивалю Залевскі (Польща) п/к Валентина Дем’ян. Цей номер – ексклюзив. Їх майстерність виконання заслуговує визнання у глядача. Їм доступні самі складні та незвичайні трюки, які ніхто, крім їх не виконує в Україні. Артисти підлітають вгору на 8-9 метрів без страховки.
  • Номер «У стилі танго» - це дресура котів і собак, які на диво музикально танцюють с дресирувальниками, арт. Марина та Олександр Крот, учасники міжнародних фестивалів у Римі та Парижі.
  • Багато ще є чого цікавого у програмі. Три повітряних номера. Багато тварин: мавпи, дикобрази, поні, ведмідь, собаки, вовк, який стрибає через полум’я у номері «Змішана група тварин».
  • Хореографія, артистизм, техніка виконання, добір костюмів і музики, світлове оформлення, звук, оркестр – все це справжнє яскраве, динамічне шоу.

 

Ви маєте обов’язково це побачити!!!

Лише 10 вистав у вашому місті!